HAKKIMIZDA

 

Daksel Group* bünyesinde 2020 yılında İstanbul’da kurulan “Daksel ”, kendi markası ve koleksiyonuyla kadın ve erkek rahat giyim üretimine başlayarak sektöre adımını atmıştır.   DAKSEL TEKSTİL TİCARET A.Ş. 

 

Farklı sektörlerdeki başarısını perakende alanında da sürdürmek isteyen Şirketimiz kadın ve erkek rahat giyimine yeni bir tarz getirerek özgün çizgisiyle kısa sürede, rahat günlük giyim tercih eden kadınların ve erkeklerin sevilen markası haline gelmiştir. 

 

Avrupa ve Amerika başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihracat yapan firmamız sunduğu rahatlık ve sportiflik ile kadın giyiminde müşterilerini mutlu hissettirmenin yanında oluşturduğu katma değer ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. 

 

MİSYON

Misyonumuz; mutlu, kendini rahat hisseden kadın ve erkek müşterilerimizin enerjileri ile dünya çapında ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak, tüketici tercihlerini ve isteklerini ve rahatlığını ön planda tutmak ve bu sinerji ile ölçülebilir büyüme sağlamak.

 

VİZYON

Vizyonumuz, ülkemizin genel olarak kadın giyim sektöründe büyütmek ve dış pazarlarda tekstil sektörünün hakimiyet kurmasına öncülük etmek, modayı rahatlık ile birleştiren çizgisi ile fark yaratmak, girişimci, yenilikçi, saygın kimliği ile sektörde öncü ve özgün bir dünya markası olmak.

 

DEĞERLERİMİZ


•    Doğru Olmak

•    Güvenilir Olmak

•    Rahat ve Mutlu hissettirmek

•    Tam Bilgilendirmek

•    Çevreye Duyarlı Sürdürülebilir Olmak


Doğaya, çevreye ve insana önem vererek daha yaşanılabilir bir dünya için bunu sürdürülebilir projelerimizle destekleriz.

 

*Daksel Group Şirketlker grubu bünyesinde tekstilden otele bir çok firmayı bünyesinde bulunduran geniş bir firma topluluğudur. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR